środa, 30 listopada 2011

Nowy rozdział

Wiem, na mojej stronie www.michalbaranski.pl od dawna prawie nic się nie dzieje. I przyznam szczerze dlaczego: zabrakło mi zapału. Bo przecież przemyśleń mam miliony codziennie, czasu też raczej wystarczająco, ale po prostu mi się nie chciało nic pisać. Dzieje się tak również dlatego, że nie wiem, czy ktoś to w ogóle czyta. Projektując swoją stronę nie zamieściłem tam opcji dodawania komentarzy do wpisu czy coś w tym stylu. Po części było to zamierzone (o wiele więcej zachodu, no i walka ze spamerami), ale po części nieprzemyślane - w końcu się na mnie zemściło.
Teraz czas na nowy rozdział. Nie umiem odpowiedzieć, na ile starczy mi energii i zapału, ale takowy jest. Moja strona oficjalna też się zmieni. Prace są już zaawansowane, ale jeszcze trzeba cierpliwości. Będę o tym informował. Tymczasem życzę miłego czytania moich notatek. Obiecuję, że będą się pojawiać często. Pozdrowienia.

1 komentarz:

  1. Żeby nie było, że nikt nie komentuje i nikt nie czyta. Z wieloma znajomymi dzieliłem się Twoją muzyka i trochę boli to, ze faktycznie dawno nic się tam nowego nie pojawiało. Roześle tez wiec im link na tę stronę, co by i oni mogli zaczerpnąć nieco ze studni. Pozdrawiam autora.

    OdpowiedzUsuń